XVIII Bieszczadzka Konferencja Naukowa

6-7 marca 2020 r. w Hotelu Rzeszów. odbyła się XVIII Bieszczadzka Konferencja Naukowa pod hasłem „Bark: niestabilność, stożek rotatorów, złamania”, skierowana do lekarzy, fizjoterapeutów oraz studentów kierunków medycznych.

Konferencja była okazją do zapoznania się z aktualną wiedzą, doskonałym forum wymiany poglądów na temat patologii, technik chirurgicznych i rehabilitacyjnych. Wśród prelegentów – sami wybitni specjaliści, lekarze i ortopedzi z wiodących, polskich ośrodków ortopedycznych.
W gronie powyższych znalazło się dwóch wspaniałych ortopedów Idea Ortopedia – lek. med. Maciej Kiciński oraz dr hab. n. med., profesor CMKP Bartłomiej Kordasiewicz (na zdj.)

BKN to wydarzenie z kilkunastoletnią tradycją, na którym prezentowane są nowatorskie rozwiązania w chirurgii ortopedycznej. Organizatorzy dbają o to, aby tematyka wykładów dotykała bieżących problemów medycznych, rozważała kontrowersyjne zagadnienia oraz mierzyła się z nowościami i innowacjami z dziedziny zabiegów zarówno medycznych, jak i nowych rozwiązań technicznych.