Funkcjonowanie przychodni w czasie pandemii COVID-19

Szanowni Państwo,

W tym trudnym dla nas wszystkich czasie epidemii COVID-19, zachowując dostępne środki bezpieczeństwa, staramy się zapewnić pomoc pacjentom w potrzebie. Nasi specjaliści pozostają do dyspozycji stacjonarnie w przychodni na Pięknej 15.

Zalecamy jednak, aby każdy pacjent starannie rozważył konieczność konsultacji – jeżeli macie Państwo kontakt z osobami chorymi lub jakiekolwiek objawy sugerujące infekcję (kaszel, duszność, temperatura) apelujemy o odwołanie wizyty.

Z powodu obostrzeń związanych z pandemią musimy dokonać wszelkich starań, aby leczenie pacjentów było jak najbezpieczniejsze, zarówno dla Państwa jak i dla naszego zespołu. Z tego względu wdrożyliśmy procedury bezpieczeństwa, często utrudniające „normalne” funkcjonowanie, ale konieczne w obecnej sytuacji.

W Idea Ortopedia prosimy o stosowanie się do zasad higieny – obowiązkowe jest noszenie masek oraz dezynfekcja rąk po wejściu do przychodni. Prosimy też o dokonywanie płatności bezdotykowo. Konieczne jest ograniczenie liczby osób przebywających w przychodni, a co za tym idzie ograniczenie liczby osób towarzyszących pacjentowi – jest to uzasadnione tylko w przypadku dzieci i osób wymagających pomocy ze względu na stan zdrowia. Osoby towarzyszące mogą oczekiwać na zewnątrz.

Prosimy również o przybycie na umówioną wizytę bezpośrednio przed wyznaczoną godziną, aby do minimum skrócić czas spędzony w poczekalni.

W przypadkach wymagających kontynuacji leczenia możliwa jest e-konsultacja – szczegóły: https://ideaortopedia.pl/e-konsultacja/