
Dr Andrzej Boszczyk Prezydentem PFAS!
Podczas XII Kongresu Polskiego Towarzystwa Stopy i Stawu Skokowo-Goleniowego (PFAS), dr. hab. n. med. Andrzej Boszczyk objął stanowisko Prezydenta. Wydarzenie odbyło się w Toruniu w dniach 4-5 kwietnia.
Za nami tegoroczny Kongres PFAS – jedno z ważniejszych polskich wydarzeń gromadzących specjalistów leczenia stopy i stawu skokowego. W kongresie wzięli udział prelegenci z Polski i zagranicy, co pozwoliło na wymianę wiedzy z ośrodków medycznych z różnych części świata. Ogromnie cieszy nas wkład Idea Ortopedia w tegoroczne wydarzenie oraz rozwój towarzystwa: dr hab. n. med. Andrzej Boszczyk objął bowiem Prezydenturę PFAS.
Podczas sesji naukowej nasi specjaliści: dr n. med. Magdalena Pieniężna-Ćwirko, mgr Paweł Zarzecki i dr hab. n. med. Andrzej Boszczyk wygłosili także prelekcję pt. „Aktywacja mięśni krótkich stopy koryguje ograniczenie zgięcia grzbietowego w haluks limitus”.
Tuż przed Kongresem odbył się Pre-kurs „Sześć prostych problemów w ortopedii stopy i stawu skokowo-goleniowego”, który spotkał się z dużym zainteresowaniem uczestników i potwierdził potrzebę praktycznego podejścia do nauki o stopie oraz stawie skokowym.
Dziękujemy wszystkim za inspirujące rozmowy, a także wymianę wiedzy. Z niecierpliwością czekamy na kolejne wydarzenie – do zobaczenia!