Dr n.med. Dariusz Marczak

Specjalizuję się w:

Specjalizuje się szczególnie w endoprotezoplastyce pierwotnej i rewizyjnej  stawu kolanowego i biodrowego oraz chirurgii artroskopowej stawu kolanowego.

Wykształcenie:

Ukończył II Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Warszawie w 1998 roku.Od 2003 roku starszy asystent Kliniki Ortopedii i Reumoortopedii w Szpitalu im Profesora Adama Grucy w Otwocku.Od 2005 roku adiunkt i wykładowca w zakresie ortopedii Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie. Specjalizacja w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu w 2008 roku. Doktorat “Ocena funkcji więzadła krzyżowego tylnego w endoprotezoplastyce stawu kolanowego w aspekcie badań morfologicznych i klinicznych” w  2011 roku.

Doświadczenie zawodowe:

Doświadczenie zawodowe zdobywał w wielu ośrodkach krajowych i zagranicznych zarówno prywatnych jak i publicznych. Odbył staż w Szpitalu Slotervaart w Amsterdamie pod kierunkiem Prof. Rudolfa G. Pöll’a. Uczestniczył czynnie i biernie w licznych kursach , szkoleniach praktycznych, teoretycznych  i sympozjach krajowych i zagranicznych między innymi w USA, Wielkiej Brytanii, Holandii, Belgii, Austrii, Szwecji, Hiszpanii Szwajcarii oraz innych krajach. Autor i współautor licznych publikacji i wykładów z dziedziny protezoplastyki stawu kolanowego i biodrowego.

 

Jak trafić do Idea Ortopedia
Kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Idea Ortopedia, ul. Piękna 15, 00-549 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi “umów wizytę”.

Call Now Button