dr n.med. Andrzej Podgórski

Specjalizuję się w:

Specjalista ortopeda traumatolog, obecnie w trakcie specjalizacji z neurochirurgii w Klinice Neurochirurgii Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. 

Wykształcenie:

 2005 – Absolwent I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Szkolenie specjalizacyjne z ortopedii i traumatologii odbył w Klinice Chirurgii Urazowej Narządu Ruchu i Ortopedii CMKP w Szpitalu im. prof. Adama Grucy w Otwocku. 

Wrzesień 2012r. – uzyskał stopień doktora nauk medycznych. Temat rozprawy doktorskiej: „Ocena wpływu operacyjnego uwolnienia przykurczu stawu łokciowego na stabilność operowanego stawu“.

Stypendysta Rządu Francuskiego (2008).

Ukończył m. in. kurs chirurgicznego leczenia złamań wg grupy AO oraz kurs mikrochirurgii organizowany przez uniwersytet w Nancy (Francja).

Doświadczenie zawodowe:

Odbył liczne staże w renomowanych ośrodkach zagranicznych: Mayo Clinic (Rochester, Minnesota – USA), szpital Pitié Salpêtrière (Paryż), oddział chirurgii kręgosłupa w Hôpital Civil (Strasbourg), sześciomiesięczny pobyt szkoleniowy w Oddziale Ortopedii i Traumatologii Centre Hospitalier de Versailles (Wersal).

Jak trafić do Idea Ortopedia
Kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Idea Ortopedia, ul. Piękna 15, 00-549 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi “umów wizytę”.

Call Now Button