Poniższy formularz nie służy do umawiania wizyt.

Stanowi elektroniczną formę udostępnienia danych osobowych, które są niezbędne w procesie zakładania elektronicznej karty pacjenta w naszym systemie przed pierwszą wizytą w naszej przychodni.

  DANE OPIEKUNA PRAWNEGO DZIECKA

  Należy wypełnić w przypadku pacjenta niepełnoletniego

  UPOWAŻNIENIA

  1. Oświadczam, że upoważniam następującą osobę do otrzymywania informacji o stanie mojego zdrowia i udzielanych świadczeń zdrowotnych:

  2. Oświadczam, że upoważniam następującą osobę do uzyskiwania dokumentacji medycznej w moim imieniu:

  Wypełnienie poniższych pół formularza, które dotyczą pytań od lekarza do pacjenta jest opcjonalne.


  Wymagane zgody - Wyrażenie zgody jest niezbędne do pomyślnego zakończenia rejestracji i umówienia wizyty

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Idea Ortopedia, ul. Piękna 15, 00-549 Warszawa dla prawidłowej rejestracji i umówienia wizyty.

  Osoba przesyłająca dane osobowe za pomocą formularza zgodnie z art. 7 ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. wyraża wyraźną i dobrowolną zgodę na przetwarzanie i zbieranie swoich danych osobowych przez przychodnię Idea Ortopedia w celu komunikacji i korzystania z usług medycznych oraz na otrzymywanie informacji za pośrednictwem telefonii komórkowej i/lub poczty elektronicznej dot. planowanych wizyt, jak również informacji o medycznej działalności Idea Ortopedia. Jednocześnie oświadcza, że zgoda spełnia wszystkie warunki, o których mowa w art. 7 RODO, tj. przysługuje możliwość jej wycofania w każdym czasie. Zostaje poinformowana o tym, że dane zbierane są przez Idea Ortopedia, o celu ich rejestracji, dobrowolności podania, prawie wglądu i możliwości ich poprawiania oraz że dane te nie będą udostępniane innym podmiotom.

  Prześlij lekarzowi swoja badania obrazowe

  W TYM MIEJSCU ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ PRZESŁANIA DO NAS ZGRANYCH Z PŁYTY OBRAZÓW BADAŃ DIAGNOSTYCZNYCH
  - RTG, TOMOGRAFIA KOMPUTEROWA, REZONANS MAGNETYCZNY

  Opisy w formie papierowej prosimy zabrać ze sobą na wizytę - nie ma potrzeby wgrywać ich tutaj

  PRZEŚLIJ

  Pierwsza wizyta w przychodni - WAŻNE INFORMACJE

  Jesteśmy na Pięknej 15 w Warszawie – w połowie drogi między placem Konstytucji, a ul. Kruczą. Wejście do Kliniki znajduje się za szlabanem na końcu podwórka.

  Zmotoryzowanych pacjentów zachęcamy do skorzystania z parkingu podziemnego, który znajduje się w naszym sąsiedztwie. Inter Parking mieści się przy ulicy Pięknej 20 (wjazd od ul. Kruczej). Parking podziemny mieści się pod budynkiem Komisji Nadzoru Finansowego. Więcej informacji dotyczących parkingu znajdziecie Państwo TUTAJ .

  Do Idea Ortopedia mogą Państwo dojechać korzystając z komunikacji miejskiej, tj. autobusu (linie 118, 159, 519, 522), tramwaju (linie 4, 15, 18, 35) oraz metra kursującego na linii M1 (stacja Politechnika, stacja Centrum).

  Warto wiedzieć jak przygotować się do wizyty. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo TUTAJ .

  Odpowiedzi na pytania często zadawane przez Pacjentów naszej przychodni znajdziecie Państwo TUTAJ .

  W przypadku potrzeby skorzystania z wózka inwalidzkiego na czas wizyty prosimy o kontakt z recepcją pod nr telefonu 510 802 052.

  W przypadku spóźnienia na umówioną godzinę wizyty lekarz może odmówić przyjęcia pacjenta, tak by nie generować opóźnień u osób następnych w kolejce.

  Warto być na bieżąco z ważnymi informacjami, które znajdziecie Państwo TUTAJ .

  Często zadawane pytania przez pacjentów

  Z badań diagnostycznych w naszej przychodni można wykonać specjalistyczne USG ortopedyczne lub USG bioderek dziecka.

  W pobliżu naszej przychodni znajduje się Spółdzielnia Pracy Specjalistów Rentgenologów (ul. Waryńskiego 9), gdzie pacjenci mogą zrealizować skierowania na badania RTG i TK (wykonywane najczęściej od ręki) oraz wrócić na konsultację jeszcze tego samego dnia.

  Jesteśmy na Pięknej 15 w Warszawie – w połowie drogi między placem Konstytucji, a ul. Kruczą. Wejście do Kliniki znajduje się za szlabanem na końcu podwórka.

  Szczegółowe informacje na temat miejsc parkingowych znajdziecie Państwo TUTAJ .

  Warto wiedzieć jak przygotować się do wizyty. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo TUTAJ .

  W przypadku potrzeby skorzystania z wózka inwalidzkiego na czas wizyty prosimy o kontakt z recepcją pod nr telefonu 510 802 052.

  Warto być na bieżąco z ważnymi informacjami, które znajdziecie Państwo TUTAJ .

  Tak, płatność kartą, BLIKIEM lub przelewem jest u nas możliwa. Jest to obecnie preferowana przez nas forma płatności (bezdotykowo).

  Posiadamy w ofercie e-konsultacje online - przez Skype. Jest to forma kierowana głównie do pacjentów kontynuujących leczenie u danego lekarza. W celu umówienia takiej wizyty prosimy o kontakt telefoniczny, a następnie wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego na naszej stronie w zakładce Rejestracja.

  Czas trwania wizyty rehabilitacyjnej w przychodni to 60 min. Należy pojawiać się nie wcześniej niż 10-15 min. przed wyznaczoną godziną wizyty. Na miejscu są szatnie, w których pacjent ma możliwość przebrania się oraz pozostawienia rzeczy i ubrań w zamykanych na kod szafkach. Na salę rehabilitacyjną wchodzimy w skarpetkach, klapkach lub czystych butach sportowych (na zmianę) Obowiązuje wygodny strój np. sportowy, nie krępujący ruchów, pozwalający na łatwy dostęp / odsłonięcie rehabilitowanej część ciała.

  Dokumentację medyczną pacjentów prowadzimy w formie elektronicznej, a wypełnienie formularza on-line pozwala na szybsze i łatwiejsze założenie karty pacjenta (przed pierwszą wizytą w przychodni). Dodatkowo taka forma bezdotykowa rejestracji jest obecnie bezpieczniejsza zarówno dla pacjenta, jak i obsługi przychodni.

  Przed wybraniem się na wizytę do Idea Ortopedia warto zapoznać się z ważnymi informacjami tj. wskazówki do zlokalizowania wejścia do przychodni, adres parkingu, przygotowanie do wizyty itd. - dostępnymi w zakładce Kontakt.