Wypełnij formularz danych do karty pacjenta - przed pierwszą wizytą

  Wymagane zgody - Wyrażenie zgody jest niezbędne do pomyślnego zakończenia rejestracji i umówienia wizyty

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Idea Ortopedia, ul. Piękna 15, 00-549 Warszawa dla prawidłowej rejestracji i umówienia wizyty.

  Często zadawane pytania przez pacjentów

  Z badań diagnostycznych w naszej przychodni można wykonać specjalistyczne USG ortopedyczne lub USG bioderek dziecka.

  Cena jednego badania to 200 zł.

  W pobliżu naszej przychodni znajduje się Spółdzielnia Pracy Specjalistów Rentgenologów (ul. Waryńskiego 9), gdzie pacjenci mogą zrealizować skierowania na badania RTG i TK (wykonywane najczęściej od ręki) oraz wrócić na konsultację jeszcze tego samego dnia.

  Jesteśmy na Pięknej 15 w Warszawie – w połowie drogi między placem Konstytucji, a ul. Kruczą. Wejście do Kliniki znajduje się za szlabanem na końcu podwórka.

  Szczegółowe informacje na temat miejsc parkingowych znajdziecie Państwo TUTAJ .

  Warto wiedzieć jak przygotować się do wizyty. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo TUTAJ .

  W przypadku potrzeby skorzystania z wózka inwalidzkiego na czas wizyty prosimy o kontakt z recepcją pod nr telefonu 510 802 052.

  Warto być na bieżąco z ważnymi informacjami, które znajdziecie Państwo TUTAJ .

  Tak, płatność kartą, BLIKIEM lub przelewem jest u nas możliwa. Jest to obecnie preferowana przez nas forma płatności (bezdotykowo).

  Umawianie wizyt możliwe jest poprzez bezpośredni kontakt telefoniczny pacjenta z recepcją - pod nr +48 510 802 052.

  Można także wypełnić formularz online TUTAJ, po którym pacjent otrzyma telefon z potwierdzeniem rejestracji.

  Posiadamy w ofercie e-konsultacje online - przez Skype. Jest to forma kierowana głównie do pacjentów kontynuujących leczenie u danego lekarza. W celu umówienia takiej wizyty prosimy o kontakt telefoniczny, a następnie wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego na naszej stronie w zakładce Rejestracja.

  Czas trwania wizyty rehabilitacyjnej w przychodni to 60 min. Należy pojawiać się nie wcześniej niż 10-15 min. przed wyznaczoną godziną wizyty. Na miejscu są szatnie, w których pacjent ma możliwość przebrania się oraz pozostawienia rzeczy i ubrań w zamykanych na kod szafkach. Na salę rehabilitacyjną wchodzimy w skarpetkach, klapkach lub czystych butach sportowych (na zmianę) Obowiązuje wygodny strój np. sportowy, nie krępujący ruchów, pozwalający na łatwy dostęp / odsłonięcie rehabilitowanej część ciała.

  Dokumentację medyczną pacjentów prowadzimy w formie elektronicznej, a wypełnienie formularza on-line pozwala na szybsze i łatwiejsze założenie karty pacjenta (przed pierwszą wizytą w przychodni). Dodatkowo taka forma bezdotykowa rejestracji jest obecnie bezpieczniejsza zarówno dla pacjenta, jak i obsługi przychodni.

  Przed wybraniem się na wizytę do Idea Ortopedia warto zapoznać się z ważnymi informacjami tj. wskazówki do zlokalizowania wejścia do przychodni, adres parkingu, przygotowanie do wizyty itd. - dostępnymi w zakładce Kontakt.