dr Arkadiusz Koniarski

Z przyjemnością zawiadamiamy, że od lutego 2019 współpracę z Idea Ortopedia rozpoczął dr Arkadiusz Koniarski – specjalista od artroskopii biodra i złożonych rekonstrukcji kolan.

Zobacz wpis

Parking – Idea Ortopedia, ul.Piękna 20 (wjazd od Kruczej)

Znalezienie miejsca do zaparkowania w okolicy Kliniki Idea Ortopedia teraz już nie będzie problemem.

Właśnie otworzono nowy ogólnodostępny 24/7 parking podziemny, oferujący ponad 120 miejsc postojowych, zlokalizowany przy ul. Pięknej 20, wjazd od ulicy Kruczej.

 

Zobacz wpis

Spotkanie naukowe w Idea Ortopedia – dr Arkadiusz Koniarski

25 stycznia 2019 odbyło się pierwsze w tym roku spotkanie naukowe w Idea Ortopedia. Wykładowcą był Arkadiusz Koniarski – tematem wystąpienia: złożone uszkodzenia łąkotek oraz problemy artroskopii biodra.

Dr Koniarski od lutego będzie konsultował w Idea Ortopedia. Wkrótce następne spotkania naukowe.

Zobacz wpis

Święta i Nowy Rok

Szanowni Państwo,

w związku ze zbliżającym się okresem świąteczno-noworocznym przychodnia Idea Ortopedia zmienia w poszczególne dni godziny pracy.

(więcej…)

Zobacz wpis

Kurs „ Arthro Laterjet Training” w Annecy (Francja)

Jesień to czas konferencji, zjazdów naukowych i kursów. W ostatnim czasie nie mogło zabraknąć na nich również naszych specjalistów.

(więcej…)

Zobacz wpis

Staż dr Bartłomieja Kordasiewicza w USA

Dr Bartłomiej Kordasiewicz z końcem września odbył tygodniowy staż doskonalący w Mayo Clinic w Rochester, USA. Według rankingu pacjentów jest to najlepszy szpital w Stanach Zjednoczonych.  (więcej…)

Zobacz wpis

Joint Preservation Congress

Na początku września odbył się w Warszawie piąty Joint Preservation Congress, podczas którego lekarz naszej placówki dr n. med. Andrzej Boszczyk przedstawił prezentacje na temat oszczędzających stawów metod leczenia choroby. Tegoroczny kongres był poświęcony w całości osteotomii.  (więcej…)

Zobacz wpis

Fizjoterapia – zapraszamy

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z usług naszego zespołu fizjoterapeutów. Już dziś możecie zapisać się na wizytę i rozpocząć rehabilitację.
Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów z dziedziny fizjoterapii, którzy po ukończeniu studiów w dalszym ciągu pogłębiają swoją wiedzę na licznych kursach i szkoleniach.

Więcej informacji pod numerem tel : 510 80 20 52.fizjoterapia

Zobacz wpis

Idea Ortopedia – już otwarte!

Z przyjemnością informujemy, że nasza przychodnia IDEA ORTOPEDIA jest już otwarta! Przychodnia znajduje się w samym centrum Warszawy, 2 minuty od Placu Konstytucji, przy ul. Pięknej 15.

Zobacz wpis

Idea Ortopedia – zapraszamy

Idea Ortopedia to miejsce stworzone z myślą o pacjentach i dla pacjentów.
Zgłaszając się do Idea Ortopedia spotkasz tu zespół doświadczonych lekarzy specjalistów – specjalistów od stawów.
Lekarze pracujący w Idea Ortopedia stale podnoszą swoje kwalifikacje poprzez szerokie doświadczenia i współpracę ze specjalistami w Klinikach w Polsce i na całym świecie. W procesie leczenia pacjentów współpracują z zespołem praktyków: diagnostów i fizjoterapeutów.
Lekarze pracujący w Idea Ortopedia są zaangażowani w różnorodną działalność naukową, a także swoją wiedzą i doświadczeniem dzielą się podczas szkoleń i wykładów zarówno w Polsce, jak i za granicą.
Pacjenci zgłaszający się do Idea Ortopedia mają pewność, że oferowane tu leczenie jest skuteczne, zgodne ze światowymi standardami i wolne od niesprawdzonych terapii podyktowanych modą.
Zapraszamy.

Zobacz wpis
Jak trafić do Idea Ortopedia
Kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Idea Ortopedia, ul. Piękna 15, 00-549 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi “umów wizytę”.