Kurs dr Bartłomieja Kordasiewicza dotyczący Artroskopii barku

W ostatnich dniach czerwca dr Bartłomiej Kordasiewicz z Idea Ortopedia przebywał w Kolonii, gdzie w chirurgicznym centrum edukacyjnym odbywał się (więcej…)

Zobacz wpis

XIV Sympozjum Ortopedyczne 23-24 maja w Bielsko-Białej

23-24 maja w Bielsko-BIałej odbyło się XIV Sympozjum Ortopedyczne. (więcej…)

Zobacz wpis

Kongres Polskiego Towarzystwa Stopy i Stawu Skokowo-Goleniowego

Nieustanny rozwój specjalistów z Idea Ortopedia jest min. budulcem wiedzy i doświadczenia, które tak doceniają nasi pacjenci, przyjeżdżający na konsultacje z całego kraju jak i zza granicy.

W miniony weekend doktor Andrzej Boszczyk z Idea Ortopedia uczestniczył w Kongresie Polskiego Towarzystwa Stopy i Stawu Skokowo-Goleniowego.

Wykłady były na temat następstw złamań kości piętowej i diagnostyki obrazowej w leczeniu palucha koślawego (haluksa)

Zobacz wpis

VII Międzynarodowa Konferencja Naukowa “Myśl Rehabilitacyjna Prof. Andrzeja Seyfrieda”

Idea Ortopedia w komitecie organizacyjnym VIII Międzynarodowej Konferencji Naukowej “Myśl Rehabilitacyjna Prof. Andrzeja Seyfrieda”.  (więcej…)

Zobacz wpis

Ortopeda dziecięcy w Idea Ortopedia

Warto wiedzieć, że w Idea Ortopedia można również umówić się na konsultację z ORTOPEDĄ DZIECIĘCYM bądź wykonać usg stawów biodrowych u niemowląt.

Dr n. med. Szymon Pietrzak ukończył studia na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. W 2001 roku uzyskał specjalizację drugiego stopnia w zakresie ortopedii i traumatologii. Tytuł doktora nauk medycznych uzyskał w 2003 foku na Akademii Medycznej imienia Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Od ponad 20-lat zajmuje się ortopedią dziecięcą, a w szczególności deformacjami kończyn dolnych, artogrypozami i przepuklinami. Konsultuje także pacjentów wymagających korekcji osi lub wydłużania kończyn.

Zobacz wpis

Gastrolog w Idea Ortopedia

W Klinice Idea Ortopedia teraz można umówić się także na wizytę z GASTROLOGIEM

dr hab. n. med. Adamem Przybyłkowskim, specjalistą w dziedzinie chorób wewnętrznych, gastroenterologii i farmakologii klinicznej.
Doktor jest kierownikiem Kliniki Gastroenterologii i Chorób Wewnętrznych Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Centralnym Szpitalu Klinicznym na Banacha. 
Doktor pomaga pacjentom cierpiącym na choroby wrzodowe żołądka i dwunastnicy oraz zapalenie żołądka. Leczy schorzenia wątroby, jelit i trzustki. Ponadto udziela pomocy osobom borykającym się z chorobą refluksową przełyku.

Zobacz wpis

dr Anna Nowakowska-Płaza

Z przyjemnością zawiadamiamy, że od kwietnia 2019 współpracę z Idea Ortopedia podjęła dr Anna Nowakowska-Płaza – reumatolog.

Zobacz wpis

Kończyna Dolna – Co nas może zaskoczyć?

W dniach 12-13 kwietnia miała miejsce konferencja ortopedyczna o organizowana przez Lubuskie Centrum Ortopedii im. dr. Lecha Wierusza. Odbyła się ona na zamku Szpitalników św. Jana w Łagowie Lubuskim.

Reprezentantem Idea Ortopedia był dr Andrzej Boszczyk z wystąpieniem o optymalnej technice wykonywania artrodezy stawu skokowo-goleniowego oraz możliwościach leczenia rekonstrukcyjnego stawu skokowego bez artrodezy.

LINK: www.konczyna-dolna.pl/

Zobacz wpis

Zimowe Warsztaty w Kaprun

W niedzielę 31.03.2019 zakończyły się pierwsze zimowe warsztaty dotyczące powikłań w chirurgii barku zorganizowane przez Bartłomieja Kordasiewicza. (więcej…)

Zobacz wpis

Idea Ortopedia na XIV Głuchołaskich Warsztatach Artroskopowych

Dr Kiciński Maciej i dr Kordasiewicz Bartłomiej reprezentowali IdeaOrtopedia wykładając na XIV Głuchołaskich Warsztatach Artroskopowych. Konferencja i warsztaty poświęcone były w całości problemom chirurgii barku i łokcia.

(więcej…)

Zobacz wpis
Jak trafić do Idea Ortopedia
Kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Idea Ortopedia, ul. Piękna 15, 00-549 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi “umów wizytę”.

Call Now Button