Staż dr Bartłomieja Kordasiewicza w USA

Dr Bartłomiej Kordasiewicz z końcem września odbył tygodniowy staż doskonalący w Mayo Clinic w Rochester, USA. Według rankingu pacjentów jest to najlepszy szpital w Stanach Zjednoczonych.  (więcej…)

Zobacz wpis

Joint Preservation Congress

Na początku września odbył się w Warszawie piąty Joint Preservation Congress, podczas którego lekarz naszej placówki dr n. med. Andrzej Boszczyk przedstawił prezentacje na temat oszczędzających stawów metod leczenia choroby. Tegoroczny kongres był poświęcony w całości osteotomii.  (więcej…)

Zobacz wpis

Fizjoterapia – zapraszamy

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z usług naszego zespołu fizjoterapeutów. Już dziś możecie zapisać się na wizytę i rozpocząć rehabilitację.
Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów z dziedziny fizjoterapii, którzy po ukończeniu studiów w dalszym ciągu pogłębiają swoją wiedzę na licznych kursach i szkoleniach.

Więcej informacji pod numerem tel : 510 80 20 52.fizjoterapia

Zobacz wpis

Idea Ortopedia – już otwarte!

Z przyjemnością informujemy, że nasza przychodnia IDEA ORTOPEDIA jest już otwarta! Przychodnia znajduje się w samym centrum Warszawy, 2 minuty od Placu Konstytucji, przy ul. Pięknej 15.

Zobacz wpis

Idea Ortopedia – zapraszamy

Idea Ortopedia to miejsce stworzone z myślą o pacjentach i dla pacjentów.
Zgłaszając się do Idea Ortopedia spotkasz tu zespół doświadczonych lekarzy specjalistów – specjalistów od stawów.
Lekarze pracujący w Idea Ortopedia stale podnoszą swoje kwalifikacje poprzez szerokie doświadczenia i współpracę ze specjalistami w Klinikach w Polsce i na całym świecie. W procesie leczenia pacjentów współpracują z zespołem praktyków: diagnostów i fizjoterapeutów.
Lekarze pracujący w Idea Ortopedia są zaangażowani w różnorodną działalność naukową, a także swoją wiedzą i doświadczeniem dzielą się podczas szkoleń i wykładów zarówno w Polsce, jak i za granicą.
Pacjenci zgłaszający się do Idea Ortopedia mają pewność, że oferowane tu leczenie jest skuteczne, zgodne ze światowymi standardami i wolne od niesprawdzonych terapii podyktowanych modą.
Zapraszamy.

Zobacz wpis
Kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Idea Ortopedia, ul. Piękna 15, 00-549 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi “umów wizytę”.