Umów wizytę online

dr n. med. Marcin Błoński - Umów się na wizyt
Specjalizuje się w:

diagnostyce, leczeniu zachowawczym i operacyjnym pacjentów z problemami ortopedycznymi. Spektrum moich zainteresowań obejmuje głównie okolice stawu kolanowego, skokowego i łokciowego.

Wykształcenie:
  • Akademia Medyczna w Warszawie
Doświadczenie zawodowe:

W trakcie swojej działalności medycznej leczyłem wielu zawodowych sportowców z najwyższego poziomu wyczynowego. Udało mi się umożliwić powrót do sportu wielu zawodnikom z różnych dyscyplin sportowych.

Jestem wykładowcą i uczestnikiem konferencji i szkoleń naukowych w kraju i za granicą. Prowadzę kursy szkoleniowe dla lekarzy ortopedów.

Konsultacje prowadzone są w języku polskim, angielskim i rosyjskim.

Najczęściej wykonywane operacje:
  • artroskopia kolana, łokcia, stawu skokowego – w tym również zabiegi rekonstrukcyjne więzadeł, naprawa chrząstki
  • chirurgia urazowa narządu ruchu (złamania, urazy więzadłowe, urazy mięśni)
  • leczenie zaburzeń zrostu kostnego (stawy rzekome)
  • korekcja zaburzeń długości i osi kończyn
  • chirurgia stawu łokciowego

“W trakcie swojej działalności medycznej leczyłem wielu zawodowych sportowców z najwyższego poziomu wyczynowego. Udało mi się umożliwić powrót do sportu wielu zawodnikom z różnych dyscyplin sportowych.

Sam jestem osobą aktywna sportowo i wiem jak ważne jest prawidłowe leczenia sportowców amatorów. W swojej codziennej praktyce postępuję tak, aby pacjent mógł ponownie czerpać przyjemność z aktywności sportowej.”

“Od początku 2019 roku współpracuję z Polskim Związkiem Koszykówki.

Pełnię funkcje Przewodniczącego Komisji Medycznej PZKosz oraz Lekarza Kadry Męskiej. Byłem członkiem sztabu Reprezentacji Polski w trakcie turnieju FIBA World Cup 2019 w Chinach.”